Uwielbienie do betonu…

PEBEK

oto-kostka.pl

Pebek DESIGN został stworzy przez spółkę PEBEK. To zespół kreatywnych fachowców patrzących nowatorsko na projektowanie przestrzeni z której codziennie korzystamy i wokół której żyjemy. To ludzie, dla których tworzenie otoczenia, z istotną rola nawierzchni, jest dziełem sztuki.

Nasz główny budulec – BETON to materiał o niezwykłych możliwościach projektowych, to kompozyt XXI wieku, idealnie wpisujący się w aranżacje urzekające prostotą rozwiązań i naturalną estetyką.

Filozofią firmy jest skupienie się na przemyślanym doborze barw i materiałów tak, aby w jak najlepszy sposób połączyć projektowany obszar z krajobrazem. Do każdego zamierzenia podchodzimy z niezwykłą starannością i uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów.

Uważamy, że należy kreować przestrzeń, która swym pięknem odpręża, jest funkcjonalna a zarazem powoduje, że jej użytkownicy czują się bezpiecznie. Naszym celem jest zaspokojenie gustów Klienta oraz tworzenie rozwiązań, które przetrwają dekady.

Jesteśmy przekonani, że każde projektowane rozwiązanie oprócz aspektów merytorycznych
musi również posiąść duszę.

oto-kostka.pl
oto-kostka.pl
oto-kostka.pl
oto-kostka.pl

Szukasz indywidualnej wyceny? Nie możesz znaleźć tego czego potrzebujesz? Zapraszamy do naszego Centrum lub zakładki KONAKT.